مجتمع صنعتی رضا
مجتمع صنعتی رضا در یک نگاه

مجتمع صنعتی رضا از سال 1383 به صورت تخصصی در زمینه ساخت انواع جرثقیلهای سقفی, دروازه ای , بازوئی  و در زمینه ساخت سازه های فلزی و استراکچرهای خاص و همچنین ساخت ماشین آلات صنعتی نظیر دستگاه پرس و ماشینکاری قطعات صنعتی به مدیریت آقای محمد کلانی طهرانی عملاً شروع به فعالیت نموده است.

در طی این مدت با بکارگیری افراد متخصص در زمینه مهندسی و طراحی و تولید سازه های متحرک، ارتقاء کیفی ساخت جرثقیل و ماشینکاری قطعات صنعتی  با استفاده مضاعف و بهینه از دانش فنی روز شرکتهای بزرگ و مطرح خارجی که دارای استانداردهای بین المللی می باشند نسبت به، به روز آوری روند تولید اقدامات چشمگیری به عمل آورده است.

به کارگیری بهترین استاندارهای ساخت در دستور کار قرار گرفته و کلیه عملیات دقیقاً بر اساس معیارهای تعریف شده سازماندهی و فعال گردیده است که رضایت بالای مشتریان دلیلی بر این ادعا می باشد.

این شرکت با مدیریت موفق در جهت شناساندن توان بالقوه صنعتی استان فارس ( شیراز ) و همچنین ایجاد انگیزه صنایع دیگر به صنعت تلاش بسیار نموده است.

امید است با پشتیبانی و حمایت سایر دست اندرکاران و دلسوزان صنعت در این استان بتوان علاوه بر ایجاد اشتغال نسبت به استفاده از استعدادهای فراوان به وجود آمده، آینده ای بهتر برای صنعت و صنعتگر و افتخار برای مملکت عزیزمان ایجاد نمود.

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :